Наші роботи:

Рекламні установки на дахах завдяки своїм величезним розмірам і розташуванню на верхівках приміщень, є помітними навіть з віддалених місць. А якщо їх обладнати ще й підсвіткою – це гарантує замовникові пізнаваність його бренда.

При виготовленні дахових конструкцій за бажанням замовника може використовуватись неоновеобрамлення, електронні табло та монітори, біжучі стрічки, люмінесцентні лампи, великі світлові короби та ін.

Цей вид зовнішньої реклами розцінюється як елітний та престижний, бо іміджева реклама на дахах вважається однією із найскладніших в плані проектування, виготовлення самих конструкцій, а також трудомістких монтажних робіт. Виробництво такої реклами – важкий процес, який ми успішно виконуємо з 1995 року.

Довжина дахової установки визначається вмістом реклами та розміром даху. Вартість виготовлення розраховується індивідуально для кожного замовника. Наші спеціалісти виконують весь спектр робіт, від дизайну, виготовлення макету конструкції, до виробництва та монтажу кінцевого виробу.

Робота з цим видом реклами передбачає розробку проектної документації, аналіз технічного стану будівлі, вивчення необхідності додаткової гідроізоляції покрівлі та ймовірності залучення при монтажі важкої підйомної техніки або сторонніх фахівців, промислових альпіністів тощо.

Перевагами дахової рекламної установки є:

  • Видимість на відстані декількох кілометрів (велика площа охоплення)
  • Можливість реалізації креативних рішень
  • Запам’ятовуваність

Ми забезпечуємо будь-які види монтажних робіт про установці реклами на дахах:

  • Монтаж конструкції на даху багатоповерхового будинку
  • Монтаж на вхідному козирку
  • Монтаж при похилому даху

ТОВ «Монблан» – ваш професійний помічник у ВИСОКИХ  досягненнях.