Наші роботи:

Світлові вивіски

Застосування світлових ефектів у рекламі часто свідчить про статусність фірми. І зрозуміло, що світлова реклама – це те, за чим потенційні клієнти судять про рівень та якість пропонованих послуг.

Ми пропонуємо декілька варіантів світлових вивісок, такі як:

 1. Світлові короби як простий і функціональний вид світлової реклами;
 2. Об’ємні букви – ефектний і порівняно недорогий спосіб заявити про свою фірму; Об’ємні букви можуть бути різних видів: букви з пінопласту, букви з
 3. Оригінальна неонова реклама покликана підкреслити унікальність і високий рівень послуг, що надаються;
 4. Дахові установки – відрізняються гарною видимістю з різних точок і свідчать про високий статус рекламованої організації. Більше про них читайте тут.

 

У сучасній світловій рекламі використовуються різні технології підсвічування:

 1. Світлодіодна підсвітка – будь-які варіанти колірного рішення, низьке енергоспоживання, економія при сплаті рахунків за світло.
 2. Неонові трубки – престижний, але дорогий вид рекламної підсвічування (неон дає можливість підібрати потрібний кольоровий відтінок і застосувати елементарну світлодинаміку);
 3. Люмінесцентні лампи – застосовуються в недорогих світлових рекламних конструкціях (їх використання не дозволяє реалізувати світлодинамічні ефекти);

 

 

Виготовлення вивісок

Зовнішня реклама надає величезні можливості для того, щоб заявити про себе, залучити потенційних клієнтів. Але чи прийдуть вони до вас і чи стануть реальними покупцям – залежить від обраного вами дизайну і способу втілення креативних рекламних ідей.

5 причин використовувати світлодіодну вивіску:

 1. Висока ефективність. Світлодіодні вивіски мають високий коефіцієнт корисної дії, перевершуючи і лампи розжарювання, і більшість люмінесцентних ламп.
 2. Економічність. ЇЇ забезпечують оптимальна вартість самих світлодіодів, і головне, низьке енергоспоживання рекламних конструкцій цього типу.
 3. Надійність. Напівпровідники, що використовуються в світлодіодних вивісках, стійкі до цілого ряду впливів. Вони володіють механічною міцністю, витримують вібрації і різке зниження температур.
 4. Безпечність і екологічність. Світлодіодні вивіски на напівпровідниках не вимагають високої напруги, а тому абсолютно безпечні. Крім того світлодіоди не містять ртуті та інших шкідливих речовин, що дозволяє легко їх утилізувати, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.
 5. Різноманітність. Світлодіодні вивіски різноманітні. Вони можуть бути вуличними чи інтер’єрними, статичними або динамічними, будь-якого кольору і конструкції. Це означає, що за допомогою світлодіодних вивісок можна реалізувати будь-які Ваші рекламні ідеї.

 

Пропонуємо нашим клієнтам можливість розробки проекту вивіски для подання її на затвердження. Оплата таких послуг відбувається за домовленістю та в залежності від складності і тривалості процесу супроводу такого макету.

 

 

 

Різновиди модулів світлодіодного підсвічування

В основі світлодіодного підсвічування лежить принцип виникнення холодного свічення під дією електричного струму, що протікає в напівпровіднику. Вироблене світлодіодом випромінювання залежить від фізико-хімічних властивостей використовуваного в напівпровіднику елемента. Так, жовтувато-червоні відтінки виходять при застосуванні алюмінію, фосфору, індію та галію, а блакитний і зелений колір дають, азот, галій та індій.

Від інших видів штучного освітлення, світлодіодне підсвічування відрізняється високим ККД, використанням малого електричної напруги, механічною міцністю і відсутністю чутливості до знижених температур. Світлодіоди довговічні, безпечні і не завдають шкоди навколишньому середовищу.

Для монтажу світлодіодного підсвічування можуть використовуватися системи напівпровідників різного виду:

 • Світлодіодні стрічки
 • Модулі з світлодіодів

Тип світлодіодного підсвічування і характеристики світлодіодів підбираються досвідченими майстрами з урахуванням особливостей рекламної конструкції.

Світлодіодні стрічки

При виготовленні малогабаритних рекламних носіїв традиційно використовують світлодіодні стрічки. Ці гнучкі низьковольтні системи мають кут світіння до 120 ° і підключаються за допомогою понижуючих трансформаторів. Світлодіодне підсвічування цього типу, виконана з якісних елементів, може експлуатуватися до 100 000 годин, що складає близько 11 років безперервної роботи.

Також, для освітлення рекламних носіїв використовується світлодіодний дюралайт (duralight), що представляє собою виготовлену із пластику трубку з розміщеними в ній світлодіодами. Це яскравий і надійний матеріал, захищений від вологи та інших несприятливих впливів, що не поступається звичайним світлодіодним стрічок по тривалості експлуатації. Для управління Дюралайт використовують спеціальні контролери, підбираються згідно з типом світлодіодів та їх характеристикам.

Модулі з світлодіодів

Світлодіодне підсвічування більш габаритних рекламних носіїв здійснюється за допомогою спеціальних модулів. Це кластери з декількох розміщених на загальній основі світлодіодів, відмінними рисами яких є низьке енергоспоживання, висока надійність і тривалий термін експлуатації.

Однією з областей використання світлодіодних модулів є створення світлодіодного підсвічування, які розташовані на висотних рекламних конструкціях, наприклад, рекламні світлодіодні панно.
Переваги світлодіодного підсвічування

Світлодіодне підсвічування мають ряд незаперечних переваг:
Енергоспоживання

Світлодіоди відрізняються наднизьким споживанням електроенергії.

Для прикладу візьмемо світлові короби: один квадратний метр короби якісно підсвічується 5-ма люмінесцентними лампами потужністю 36Вт кожна, що в сумі складе 180Вт.

Для засвічення квадратного метра світлового короба використовується 85 кластерів потужністю 0,5 Вт кожен, що в сумі складе 42,5 Вт Це в 4,23 рази менше за споживанням електроенергії. При цьому ми не враховували, що для газорозрядних ламп необхідно враховувати реактивну складову блоків живлення – дроселів, яка в некомпенсованому вигляді дає коефіцієнт навантаження – 0,58.
Що ще більше збільшує споживання електроенергії газорозрядними лампами.
Мінімально, різниця в споживанні доходить до 7,3 разів!

Термін служби світлодіодного підсвічування

Газорозрядні лампи мають ресурс роботи 8000 годин. Це середня величина для стандартних ламп без збільшення терміну служби. Тобто, в вивісці дані лампи необхідно буде замінити через 2 роки експлуатації. Світлодіоди працюють не менше 30000 годин. Що при 10 часовий щоденної експлуатації складає більше 8,5 років.
Висновок – замовник економить значні кошти на сервісному обслуговуванні світлодіодного підсвічування.

Зручність експлуатації світлодіодного підсвічування

На відміну від скляних колб газорозрядних ламп, світлодіоди не б’ються і не ламаються.
Вони дуже зручні для монтажу всередині виробів.

Безпека світлодіодного підсвічування

Газорозрядні лампи – неонові або люмінесцентні – комутуються проводами, за якими йде напруга 220 Вольт – 10000 Вольт (неон).
При порушенні ізоляції проводів дуже часто відбувається коротке замикання, яке призводить до виходу з ладу блоку живлення, відключення всієї вивіски (якщо стоїть УЗО), пробою на корпус і займання пластикових деталей (у випадку з неоновими виробами).
світлодіодне підсвічування харчується від 12 Вольт, що практично не становить ніякої небезпеки, як для людини, так і для вивіски в цілому.

Екологічність світлодіодного підсвічування

У всіх газорозрядних лампах в якості додаткового «прискорювача» процесу використовується ртуть. Відпрацьовані газорозрядні лампи необхідно утилізувати, здавати на спеціальні приймачі.
Та рідко хто це робить. Тому ртуть разом з лампами потрапляє на звалища промислових відходів, забруднюючи міське середовище.

Правила розміщення вивісок у Львові

Погодьтесь, що Львову, як ні якому іншому українському місту, вдалось зберегти неповторний колорит, і воно продовжує демонструвати багаторічне архітектурно- історичне надбання. Адже справді приємно проходитись вузенькими вулицями старого центру та відчувати себе наближеним до відповідної епохи, а не відволікатись та перечитувати масивні яскраво- неонові інформаційні вивіски сучасного століття.

Власне для запобігання цьому, ще у 2011 році Львів одним із перших міст ввів обов’язкові вимоги до вивісок на фасадах будинків та поверхнях споруд. Вивіскою було чітко визначено- табличку або окремі букви з інформацією щодо зареєстрованої назви юридичної чи фізичної особи, чи зображення товарного знаку, зареєстрованого виду діяльності, годин роботи, яка розташована на зовнішній поверхні споруди не вище поверху, де знаходиться надане в користування чи власне приміщення самої особи, або при вході в таке приміщення. Площа вивіски обмежена 3 кв.метрами, не затверджуються вивіски у формі коробів, мотивуючи це намаганням якнайменше втручатись у фасад пам`яток архітектури. Вузли, з допомогою яких кріплять інформаційні вивіски до будівель чи споруд повинні забезпечувати надійні кріплення, крім того будь-які таблиці чи букви з інформацією повинні розташовуватись із дотриманням техніки безпеки, підсвітка вивісок повинна включатись з настанням темноти, одночасно із вуличним освітленням, при чому джерело світла обов`язково закривається декоративними елементами.

Забороняються вивіски, що закривають вікна, балкони, вітрини, а в межах зони історичних та архітектурних пам`ятків, з метою стилістичної єдності, рекомендовано виготовляти інформаційні вивіски з природних матеріалів ( бронзи, латуні, кераміки, смальти, цінних порід дерев, каменю, художнього чи вітражного скла і т.д.), які є більш характерними при оформленні історичного середовища, одночасно із іншими вимогами, повинна зберігатись умова про відсутність будь-яких закликів щодо придбання товару чи послуги. За межами історичного ареалу узгодження вивісок зробили необов`язковим, проте рекомендованим.

Якщо ж Ваша компанія знаходиться в архітектурно-історичній області м. Львова Вам потрібно буде все ж узгодити вивіску згідно рішення № 692 від 22.07.2011 та змінами утвердженими рішенням № 333 від 17.05.2013 р  в Управлінні охорони навколишнього середовища та управління архітектури, на додаток достатньо тривале очікування навіть за умови позитивних висновків з першого разу.

ТОВ «Монблан» окрім виготовлення макету вивіски чи інформаційних табличок та за умови їх наступного виробництва у нас , пропонує своїм клієнтам можливість розробки проекту вивіски для подання її на затвердження. Оплата таких послуг відбувається за домовленістю та в залежності від складності і тривалості процесу супроводу такого макету.

ТОВ «Монблан» готовий спільно долати труднощі із своїми клієнтами, а не лише виготовляти замовлення.