Наші роботи:

Компанія “Монблан” виготовляє інформаційні стенди різних видів та форм.

Окрім поліграфічної продукції та банерів, беремося теж за виготовлення штендерів, та виготовлення інформаційних стендів різних видів та форм. Можемо розробити продукт для використання як у приміщенні, так і назовні: в офісах, кафе, на ринках, в/на громадських будівлях, у школах, дитячих садках тощо.

Користуємося, як правило, кольоровими акрилами, листовим ПВХ, які декоруємо кольоровими вініловими плівками або кольоровим друком.

Також прикріпляємо кишені з прозорого пластику для розміщення документів стандартного формату A4, наприклад, до стендів «Куток споживача», які можемо не лише виготовити, але й спроєктувати.

Повинні попередити, що вуличні інформаційні стенди піддаються постійному впливові сонця, дощу, вітру і пилу. Тому термін служби таких виробів є обмеженим, хоч і тривалим. Незважаючи на використання сучасних матеріалів, зовнішній вигляд продукції з часом втрачає вигляд, тому час від часу її потрібно заміняти.

А ось інформаційні стенди для внутрішніх приміщень мають практично необмежений термін служби, бо не піддаються руйнівному впливові зовнішнього середовища.

Виготовляємо також прапори та флагштоки будь-якого розміру.

Можемо запропонувати виготовити виріб з світлодіодним підсвічуванням. Світлодіоди застосовуються для створення яскравої реклами, котра виділятиметься й привертатиме увагу ввечері. Вироби оздоблені діодами підходять як для корпорацій, так і для держустанов – усім, хто бажає витримати, але підкреслити свій стиль. А ще вони не беруть багато електроенергії дозволяючи Вам заощаджувати.

Усі ці конструкції можуть бути оздоблені елементами геральдики, урочистими текстами, прапорами, золотими літерами тощо.