Наші роботи:

Пропонуємо послуги широкоформатного друку: друк банерів різних розмірів; друк фотошпалер; друк великих наклейок; друк плакатів; друк дошок оголошень тощо.

Виготовлення різноформатних  рекламних об`єктів  є доступним навіть для рекламодавця із обмеженим бюджетом. Широкоформатний друк найчастіше використовується при оформленні:

  • Торговельних залів, виставок, ярмарків, вітрин магазинів та супермаркетів тощо;
  • Транспорту;
  • Інтер’єру та екстер`єру офісів, конференц-залів та інших приміщень;

Однак попри те, що друк на банері (друк на банерній сітці) є найчастішим запитом в категорії  «широкоформатний друк» (про друк банерів читайте тут), коли йдеться про  оформлення інтер’єру на допомогу приходять фото, плакати та картини.

Якщо Вам хочеться оздобити свій заклад, кабінет, салон чи ресторан, в цьому допоможе фотодрук або друк на холсті. Ми пропонуємо декілька варіантів нанесення фотографії на поверхню:

Також ми пропонуємо не лише інтер`єрний фотодрук (на склі, дверях, кухонних фасадах, підвісних стелях і т д.) але й сувенірний фотодрук (посуд, одяг, офісна канцелярія тощо). А стійкі екосольвентні (EcoSolvent, екосольвентний друк) чорнила SOL INK, нададуть можливість не витрачати зайвих коштів на додаткову ламінацію.

Друк на холсті створює ефект художності. Це додасть мистецької атмосфери інтер’єрові. Ми використовуємо для друку чорнила, котрі забезпечують високу стійкість до вигорання, чинять додатковий опір волозі і прямим сонячним променям.

Фотошпалери стануть виграшним варіантом при оздобленні інтер`єру. Друк фотошпалер є доволі популярним серед дизайнерів та в споживачів.

Перевага такої покрівлі стін в тому, що можна створювати друковані основи довільних розмірів та з будь-якими зображеннями: це можуть абстракції, репродукції картин  відомих художників, природні чи урбаністичні пейзажі, імітації різних фактур, квіткові мотиви, улюблені фотографії тощо.