Наші роботи:

Вивіска – один із найпопулярніших видів зовнішньої реклами, з неї розпочинається знайомство з Вашою фірмою. Від того, наскільки продуманим буде дизайн та професійним виконання  вивіски залежатиме помітність Вашої компанії, легкість, з якою Вас віднаходитимуть і зауважитимуть потенційні  клієнти, дотримання та відповідність корпоративному стилю, а деколи навіть оцінка престижності  Вашої компанії.

Зазвичай, вивіски розділяють на зовнішні та внутрішні.  Зовнішні розміщуються, як правило, на фасадах будинків та можуть містити в собі інформацію про назву закладу чи організації, логотип, режим роботи, перелік послуг або контактну інформацію.
Внутрішні – використовуються в якості вказівників, табличок при оформленні  відділів у магазинах, супермаркетах, місць продажу, офісів і ін. приміщень.

ТОВ «Монблан» без проблем та у швидкі терміни виготовить як внутрішні, так і зовнішні вивіски, виконання яких може бути світловим або несвітловим.

Несвітлова вивіска являється найпростішим та фінансово доступним способом реклами для більшості замовників, це довільна площина без внутрішньої підсвітки, на яку наноситься рекламна інформація. Вона, практично, не потребує додаткового обслуговування, витривала у використанні. Під час виготовлення  несвітлових вивісок наші фахівці використовують такі матеріали, як акрил, ПВХ, оцинкований лист, стільниковий полікарбонат, банерну тканину. Принцип виконання такого виду вивісок полягає в нанесенні необхідного логотипу або іншого зображення на жорстку основу  при допомозі аплікацій з самоклеючих різнокольорових плівок (плотерна порізка). Банерні ж вивіски виконуються методом нанесення різнокольорових плівок повно колірного друку на банерну тканину. Несвітлові вивіски можна додатково підсвічувати зовнішнім світлом у темну пору доби. При монтажі великих рекламних носіїв такого виду можливе використання  металевого  каркасу, який забезпечує їй надійну фіксацію на стіні чи будь-якій іншій поверхні. Як альтернативний варіант, ми також пропонуємо друк на натяжній вініловій тканині.

Формат, вигляд, форма, колір, складність та креативність виготовлених у нас світлових або несвітлових вивісок обмежуються лише фантазією та індивідуальними бажаннями замовника.

Світлові вивіски розділяють на світлові короби (лайтбокси) та об’ємні світлові букви.
Світлові короби є ефективним методом залучення потенційних клієнтів, вони зручні для ознайомлення  з актуальною інформацією, представлення брендової реклами, товарних знаків та  взагалі для реклами в широкому її розумінні.  При виготовленні лайтбоксів нами  використовується  акрил, алюмінієві профілі та самоклеюча плівка з попередньо нанесеним зображенням.

Для підсвітки таких вивісок застосовують

внутрішню підсвітку (неонові та люмінесцентні лампи, світлодіоди, та ін.)
зовнішню підсвітку  (додаткові прожектори чи світильники)

Щодо об’ємних букв, то їх головною перевагою є хороша помітність протягом усієї доби завдяки об`ємному зоровому сприйняттю.

Наша компанія пропонує своїм замовникам наступні види об`ємних букв:

-Об’ємні букви з підсвічуванням всередині (неон або люмінесцентні лампи розташовуються на лицьовій частини букви або її бічній частині.
-Об’ємні букви з відкритим неоном ( добре помітний відкритий неон  розташовується в середині літери та повторює її контур)
– Об’ємні букви з ефектом контражура ( неон встановлюється позаду літери і підсвічує поверхню, на яку кріпиться напис)
-Об’ємні букви з підсвічуванням зовні (об’ємні букви на поверхні, панелях  або коробі підсвічуються  додатковим зовнішнім освітленням)

Слід підкреслити, що наша компанія спеціалізується на виготовлення неонової реклами найвищої складності та якості.
Обирайте саме ту ефективну та яскраву вивіску, яка зробить Вас помітними та допоможе заявити про себе. ТОВ «МОНБЛАН»  робить світ яскравішим.