Інформаційна

 

До інформаційної реклами можна віднести виготовлення різного виду щитів, вказівників, розтяжок на гнучкій основі, тролів тощо.
Дана продукція може мати як прості (стандартні) форми, так і сладу конструкцію за бажанням замовника. На них можна розмістити інформацію на тривалий термін, або на короткий проміжок часу.
Щити виготовляються з металевою основою, або під натяжну вінілову тканину. Інформація наноситься плівками oracal або на задрукованих водостійких матеріалах. На банерній тканині зображення наноситься плівками спеціально призначених для натяжних конструкцій.
Встановлюємо різні види електронних табло та біжучих інформаційних стрічок. головна функція - рух тексту.
Інформаційні біжучі рядки - найбільш розповсюджений тип виробів такого роду. Інформація вводиться з комп`ютера і може змінюватись оператором.
За бажанням замовника рядки можуть обладнуватися годинником (показують дату, час, день тижня ), термодатчиком та системою автоматичного регулювання яскравості (денний та нічний режими роботи).
Комплектується програмним забезпеченням для завантаження інформації в рядок.
Біжучий рядок , електронне табло... продукція такого типу зарекомендувала себе в світі, як один з найкращих засобів відображення інформації . Обличчя будь-якого сучасного міста не може зараз обійтись без таких світлодіодних пристроїв. їх широко використовують в шоу-бізнесі, на спортивних аренах світу, банках вокзалах та ін.

Складові електронного табло - світлодіоди, електронні плати та мікросхеми. прилади мають велику швидкодію, легке змінення алгоритму роботи, мале енергоспоживання, надійність в експлуатації, простота технічного обслуговування.
Пристрій не просто виводить текст, але й має можливість створення анімації та ефектів.
Таблички
Якщо вам потрібна табличка, не думайте, що ви вирішили замовити дрібну деталь інтер'єру.
Будь-яка з табличок стає носієм цінної інформації. Так-так, саме так! Кожен з нас, проходячи по вулиці, торговому центру, офісної будівлі орієнтується на табличку як індикатор або носій інформації про компанію, магазин і так далі.
І завжди погляд обов'язково зупиниться на красиво виконаному оформленні, цікавому логотипі, що виділяють Вашу інформацію серед інших. Ми пропонуємо можливості вибору виготовлення табличок при досить скромних витратах.
У нас Ви можете виготовити таблички, номерки, покажчики від одного примірника до цілої серії для оформлення багатоповерхової будівлі. Технології дозволяють виготовити таблички з безлічі матеріалів: від різних видів пластику і скла до нержавіючої сталі.

Приклади інформаційної реклами: