Наші роботи:

АЗС на дорозі – це своєрідний острівець цивілізації, що працює 24 години на добу. Рішення про те, на якому острівці зупинитись, приймає автомобіліст. Власне за це рішення розгорнулась справжня маркетингова війна.

Вибір споживача на користь тієї чи іншої АЗС зачасту відбувається не через фактор якості чи ціни на паливо, істотну  участь в залученні клієнтів відіграє також  рекламне оформлення АЗС. Власне дизайн АЗС спонукає автомобіліста вперше  заїхати на заправку, а вже якість пального та рівень обслуговування він зможе оцінити після здійснення першої покупки. Адже споживачу важко собі уявити, що на старій АЗС з заіржавілими колонками може продаватись якісне пальне. А з іншого боку, на надсучасній, красиво оформленій АЗС з привітним персоналом повинно реалізовуватись лише якісне пальне з надточним заливом. Той, хто знає алгоритм прийняття рішень споживачами, той і стає лідером.

А ТзОВ «Монблан»,  спираючись на свій багаторічний досвід, як ніхто розуміє, недостатньо просто продавати якісний продукт,  якісному продукту потрібна бездоганна упаковка з  професійним сервісом та обов`язковою посмішкою.
Саме тому, у комплексному оформленні АЗС ми пропонуємо наступні  послуги з:

  • розробки дизайн-проекту АЗС. На даному етапі розробляється загальна концепція майбутнього бренду, його логотип, формуються фірмові кольори, розставляються змістові та візуальні акценти, розробляються салогани з огляду на прямих конкурентів.
  • 3D візуалізації проекту оформлення,оформленню фриза основного навісу надає дизайну АЗС неповторності та індивідуальності. Як правило, на нього наноситься фірмовий знак та логотип компанії. Найчастіше фриз виготовляється із композиту.
  • облицюванні операторської та інших будівель на АЗС. В операторській розміщуються службові приміщення АЗС- сервісні служби, кафе,магазини, охорона і робоче місце оператора АЗС. Оформлення операторської проводиться у відповідності з фірмовою стилістикою заправки.
  • виготовленню підвісних стель,
  • обрамленню моноколон з покажчиками видів палива. Моноколонна – це своєрідна візитна картка АЗС, являє собою рекламну конструкцію башто подібного типу на опорі, яка встановлюється при під`їзді до заправки. Це своєрідний вид іміджевої реклами з поєднанням функцій  ідентифікатора, інформатора та цінника. Ми виготовляємо моноколонну на металевому каркасі із подвійним запасом міцності. З  композитного матеріалу та молочного акрилу з поєднанням світлодіодною чи неоновою підсвіткою .

Цікавими є данні досліджень, що після встановлення моноколонни продаж бензину збільшується в середньому на 50%.
Фахівці ТзОВ «Монблан» володіють необхідними професійними навичками для реалізації найскладніших та незвичних проектів АЗС, та великим досвідом в оформленні АЗС «»під ключ». Адже будь-яку талановиту дизайнерську ідею можна зіпсувати неякісним виконанням, тому довіряйте необхідну роботу лише досвідченим виробникам.
Гармонійний, запам’ятовується вид автозаправної станції важливий для презентабельності АЗС і залучення нових клієнтів.

Сучасні матеріали і технології, що використовуються компанією “Монблан” при рекламному оформленні АЗС (композитні панелі, неонова і світлодіодне підсвічування та ін. Матеріали) дозволяють додати споруджуваним, або реконструйованим АЗС запам’ятовуючий і привабливий вигляд.