Наші роботи:

Встановлюємо різні види електронних табло та біжучих інформаційних стрічок. Головна функція – рух тексту.

Інформаційні біжучі рядки – найбільш розповсюджений тип виробів такого роду. Інформація вводиться з комп`ютера і може змінюватись оператором. Комплектуються програмним забезпеченням для завантаження інформації в рядок.

За бажанням замовника рядки можуть обладнуватися годинником (показують дату, час, день тижня), термодатчиком та системою автоматичного регулювання яскравості (денний та нічний режими роботи).

Біжучий рядок, електронне табло – продукція такого типу зарекомендувала себе в світі, як один з найкращих засобів відображення інформації.

Складові електронного табло – світлодіоди, електронні плати та мікросхеми. Прилади мають велику швидкодію, легке змінення алгоритму роботи, мале енергоспоживання. Надійні в експлуатації та прості в плані технічного обслуговування.

Пристрій не просто виводить текст, але й має можливість створення анімації та ефектів. ТзОВ «Монблан» пропонує Вашій увазі великий вибір електронних табло.

Зокрема у нас Ви можете замовити:

  • Виготовлення діодних табло для АЗС, виготовлення покажчиків палива. Світлові ефекти, можливість розміщувати додаткову інформацію, легко змінювати алгоритм дії табло – все це є чудовим способом привернути увагу автомобілістів.
  • Виготовлення біжучої стрічки – швидкий і дієвий спосіб привернути і тривалий час утримувати увагу споживачів. На таких електронних табло ви зможете розміщувати інформацію про свої товари та послуги, акції, час, дату, температуру повітря та ін.
  • Виготовлення табло обміну валют. За призначенням вони поділяються на внутрішні та зовнішні, за функціональністю – на двосторонні та односторонні.