Наші роботи:

Ми певні, що ви бачили хоча б одну з вивісок нашого виробництва – ринок «Південний», «ЯПІ», «Tikithai», «Нтон», «Familia», «Галінстрах» та ін. Пропонуємо і Вам приєднатися до команди наших клієнтів.

Зробимо та змонтуємо великі натяжні конструкції, стели та складні фасадні вивіски.

Дахові рекламні установки – різновид зовнішньої реклами, відмінний від інших великими розмірами рекламної установки (заввишки до декількох метрів), ефективністю та орієнтованістю на те, що таку установку має бути добре видно з великої відстані. За детальнішою інформацією, загляньте, будь ласка, сюди.

Монтаж рекламної установки на даху висотного будинку. Установка рекламної конструкції безпосередньо на даху будівлі – найефективніший в плані помітності варіант дахової установки.

Монтаж рекламної установки на козирку вхідної групи. Здійснюємо монтаж конструкції дахової установки на козирку, розташованому над вхідною групою в будинок (наприклад, в офіс чи салон) або до споруди (наприклад, на склад чи виробництво).

Монтаж рекламної установки на будівлі з похилим дахом. Така форма даху характерна для старовинних споруд (наприклад, в центрі міста). Основна складність монтажу – розрахунок і створення потужної опори з урахуванням слабкої стійкості до навантажень покрівлі (якщо сама будівля зразка старої споруди).

 

Увага! Монтаж дахової установки іноді пов’язаний з труднощами, тож в процесі реалізації рекламного проекту необхідно брати до уваги кілька важливих факторів:

  • Оцінка технічного стану покрівлі. Бажана наявність креслення будівлі, за яким можна зробити необхідні розрахунки. Також може знадобитися ультразвукове обстеження несучих покрівельних конструкцій);
  • Необхідність додаткової гідроізоляції даху (після монтажу дахової установки);
  • Монтаж дахової установки вимагає участі фахівців. Іноді необхідно задіяти промислових альпіністів, котрі здатні надійно закріпити конструкцію в умовах важкого доступу;
  • Особливо масивні дахові установки при монтажі вимагають виклику важкої підйомної техніки. Це може призвести руйнування на прилеглій території, після чого можуть бути необхідні відновлювальні роботи (наприклад, ремонт асфальтового покриття);

При монтажі дахової установки також важливо приділити підвищену увагу електричній безпеці та надійно ізолювати керуючі елементи підсвічування.