Наші роботи:

Будь-яка фірма має у своєму розпорядженні певну кількість транспорту. Мабуть, і у Вашої компанії є в наявності хоча б одне авто.

Якщо Ви ще досі не замислювалися про брендування автомобіля, тоді, скажемо Вам – втрачаєте розкішну можливість заявити про себе. Навіть, якщо брендоване авто рідко їздитиме містом, цей рекламний носій швидко окупиться. Ймовірно, він зекономить суттєву частину Вашого бюджету теж, а ще надасть можливість тривалої реклами.

Зараз 98% робіт по рекламі на транспорті  виконується з використанням самоклеючих вінілових плівок (вінілографія). Ми пропонуємо повноколірний друк на плівках, та, за потреби, виконання захисної ламінації.

Беремося також за брендування громадського транспорту. За потреби, необхідні рекламні зображення обумовленого розміру та вигляду наклеюються  на автобуси чи електротранспорт.

Пропонуємо розробку дизайну,  друк  банерної сітки для нанесення на вікна в громадському транспорті, та її наступний монтаж.

Гарантуємо  якісне виконання робіт із нанесення реклами на Ваше авто: вона зберігатиме свою яскравість та чіткість зображення протягом усього часу експлуатації. Крім того, за потреби, завжди можна здійснити демонтаж плівки, при цьому вона не пошкоджує фарбу на поверхні авто.

Уявіть, що чекаєте на світлофорі. Перед Вами сновигають машини і раптом на одній бачите рекламу ресторану «Celentano» або мережі закладів «!FEST». Ваш погляд затримується на ній. Це той момент, коли Ви розумієте – реклама на транспорті працює. Вже й не так нудно чекати, коли є що розглянути, правда?

Ми розробили та виготовили сотні рекламних продуктів для таких типів транспорту, як: туристичні автобуси, авто для перевезення вантажів, маршрутки, буси, легкові авто, мопеди тощо.

Візуальне зображення на транспорті надає мобільності та присутності інформації про Ваш бренд там, де знаходиться авто вашої фірми. Про вашу продукцію можуть дізнатися у різних куточках міста, країни та світу.

Зображення на транспорт наносяться плівками адаптованими до погодних умов та механічних пошкоджень. Може також наноситись шляхом поклейки повноколірного зображення.