Наші роботи:

Наша фірма першою в 1995 році впровадила технологію виготовлення об`ємних букв з пластику. Букви можуть бути як простих, так і складних форм. Розміри теж можуть бути найрізноманітніші: від 150мм (якщо без підсвітки) та 200мм (якщо з внутрішньою підсвіткою) і до метра чи кількох.

Бокові стінки виготовляються з литих акрилових пластиків переважно кольорових, німецького або словацького виробництва. Може бути варіант виготовлення із білого пластику з обклейкою плівкою ORACAL.

Електрообладнання використовуємо переважно фірми Philips, або інших, яким довіряємо. Об’ємні букви можуть використовуватися на фасадах будинків, або ж як дахові установки.

Перевага такого типу реклами в тому, що об’ємні букви добре помітні як у світлу, так і в темну пору доби. Кожна літера окремо представляє собою один об’єкт.

У нас Ви можете замовити виготовлення або дизайн таких видів об’ємних рекламних написів як:

  1. Об’ємні букви з внутрішнім підсвічуванням. Всередині букви знаходяться світлодіоди або неон, а світитися може або лицева частина букви, або її боковини, або вся буква цілком.
  2. Об’ємні букви з відкритим неоном. У конструкції такої букви відсутня лицева частина, всередині букви встановлюється неон, який повторює внутрішній контур літери. Такий варіант добре підходить для букв великих розмірів, встановлених високо на фасаді будівлі, або на його даху. Відкритий неон добре видно на великі відстані, така буква більш яскрава у порівнянні з буквою з внутрішнім підсвічуванням.
  3. Об’ємні букви з ефектом «контражур». У середині такої букви встановлюється неон, який освітлює поверхню, на якій кріпиться літера (на деякій відстані), що створює ефект світлового ореолу.
  4. Об’ємні букви з зовнішнім підсвічуванням. У цьому випадку об’ємні букви, закріплені на поверхні, коробі або панелях підсвічуються поряд спеціальними прожекторами.

 

Завдяки наявності власного устаткування, можемо виготовити букви з нержавіючої сталі. Зробимо навіть найскладнішу в художньому плані вивіску із букв різної конфігурації, форми та  матеріалу. Такий метод зовнішньої реклами виглядатиме незвично, цікаво та стильно.