Наші роботи:

Візитівка – обличчя Вашого бренду. Її завдання – не лише проінформувати, але й зацікавити та підштовхнути людину працювати разом з Вами, здійснити покупку і, зрештою, стати Вашим постійним клієнтом.

Якщо Ви маєте готовий дизайн візитки – приносьте або надсилайте його нам в правильному форматі (cdr, tif), і ми їх надрукуємо. Якщо ж Вам потрібно розробити дизайн – зателефонуйте нам або завітайте до нашого офісу, і ми разом створимо варіант, що працюватиме на Вас.

Однак не варто списувати з рахунків буклети та флаєри. Друк буклетів та флаєрів є економним і, водночас, дієвим способом детальніше проінформувати про діяльність бренда. Або ж коли ви відкриваєте свій заклад і хочете коротко розповісти про послуги, які надаєте.

Буклети економлять час споживачів, адже там зосереджена найбільш важлива інформація, якої не потрібно шукати на сайті чи в соцмережах. Перевага ж флаєра в тому, що він одразу потрапляє в руки потенційного клієнта. Так, частина з нас одразу викидає їх у смітник, не без цього. Однак, давайте відверто – краєм ока ми, все ж, дивимося що на них написано. А коли дизайн цікавий – розглядаємо детальніше.

Бренд успішний, коли впізнаваний. А впізнаваний він тоді, коли пропонує добрий сервіс та виділяється на ринку конкурентів своєю айдентикою. І коли часто трапляється нам на очі у найрізноманітніших місцях, звісно ж.