Наші роботи:

3 секунди. Саме стільки зараз витрачає потенційний клієнт, щоб зрозуміти чи хоче від прочитати текст чи подивитись відео. А в нашому з Вами випадку – зрозуміти, чи бренд заслуговує на його увагу, час та гроші.

Вивіска та логотип залишаються одними з основних інструментів залучення уваги потенційних клієнтів. Щоб виготовити оригінальний логотип або вивіску великого розміру з об`ємними буквами потрібна допомога фахівців.

«Монблан» пропонує виготовити бажаний об`ємний напис та зекономити при цьому близько 80 % від початково запланованих витрат на виробництво вивіски.

Об’ємні букви з пінопласту або пінополістиролу є не лише більш економним варіантом, порівняно з пластиковими чи металевими аналогами. Але й навіть складну вивіску з пінопласту можна виготовити у стислі терміни.

Ви можете підібрати довільний шрифт, колір, розмір, та будь-яку поверхню для монтажу, навіть дуже тендітну. Букви з пінопласту легкі, мобільні та нетоксичні. Їх можна використати як для оздоблення інтер’єру, так і назовні: чи то фасад будинку, місце продажу; чи вітрина, стенд, рекламний щит; або ж виставка та ярмарок тощо.

Для уникнення руйнівного впливу вітру, вологи та температурних перепадів, продукт обробляється спеціальним покриттям, що додає йому необхідної міцності та збільшує термін їх експлуатації.

За необхідності, оформляємо виріб з пінопласту підсвіткою, щоб Ваш логотип з легкістю помічали не лише вдень, але й в темний період доби.