Наші роботи:

Пропонуємо друк банерів на ламінованій та литій банерних тканинах, а також на банерних сітках. На фінальний варіант за потреби набиваємо люверси.

Універсальність банера в тому, що він є мобільним, зручним, не надто дорогим та ефективним рекламним продуктом. Закріпити його можна як пластиковими стяжками або шнурком, так і простим скотчем (якщо поверхня сприяє).

Якщо Ви здаєте в оренду житло, або продаєте земельну ділянку, чи проводите якийсь захід – банер стане добрим варіантом повідомити про це потенційних покупців. Якщо ж Ви влаштовуєте ярмарок, виставку або відкриття закладу – виграшним варіантом стане Х-банер (ікс банер, павук, розтяжка, x-banner), який кріпиться до ікс-подібної опори, що забезпечує йому стійкість.

Виготовлення банера чи банерної сітки займає від дня до декількох, залежно від його складності. Якщо потрібен терміновий друк банера – постарайтеся надіслати нам готовий макет ввечері напередодні, або ж вранці до 10:00 і ми виготовимо його до обіду. Якщо ж макету нема – підготуйте усю необхідну інформацію і надішліть нам її завчасу. Тоді наші дизайнери створять макет, надішлють його Вам на затвердження, зроблять необхідні правки та подадуть банер до друку.