Пропонуємо послуги Дизайну

Ми пропонуємо розробку логотипів та фірмового стилю бренда, а також моделювання візитівок, буклетів, банерів, вивісок, вказівних знаків та іншої продукції. Дизайнимо практично все.

Також консультуємо щодо облаштування інтер`єру, підбору меблів та аксесуарів.

Буває, надивившись сотні дизайнів, ще важче укласти в голові чітку картину. І це нормально. Зібрати докупи цей пазл – наше завдання, тож довіртеся нам.

Якщо Вас цікавить дизайн якогось продукту, але Ви не певні, чи ми його можемо спроектувати й виготовити – зателефонуйте нам, або залиште заявку на сайті і ми Вам відповімо.

Якщо Вам потрібен логотип – спробуйте уявити його та накреслити приблизний вигляд або занотувати ключові моменти, і ми розробимо декілька варіантів на основі Ваших побажань та ескізів

Окрім дизайну візуальнї реклами фірма «монблан» пропонує своїм клієнтам розробку логотипів та фірмового стилю , візитівок, буклетів, плакатів та ін .
Також надаєм консультації що до облаштування інтер`єру, підбору меблів та аксесуарів до нього.
Розробимо дизайн впровадимо в життя друковану продукцію від 1 примірника на екосольвентному обладнанні roland.
Як правило, наші клієнти не завжди мають уяву про те, яким вони хочуть бачити свій заклад. І це правильно, їм зовсім не обов`язково ламати над цим голову. В них багато інших клопотів. А знайти оптимальне вирішення оформлення з врахуванням побажань замовника та всіх особливостей архітектури , бюджету і бажаного індивідуального іміджу – це наше завдання і наша робота. власне цим мим і займаємось.

У дизайні реклами існують різноманітні напрямки і тенденції. У цьому плані виготовлення вивісок – не виняток. Цілком природно, що світлова реклама, як область сучасного дизайну, має свої течії та підводні камені. Саме про це ми детальніше і поговоримо.

Стилі та напрямки дизайну:

Всупереч поширеній думці, виготовлення вивісок починається не з розробки конструкції, а з аркуша паперу й креативної ідеї, здатної виділити ваш магазин, офіс або будь-який інший об’єкт з ряду нудних і недалекоглядних конкурентів.

Не існує єдиного рішення для ідеального рекламного ходу, єдино можливого, що дарує бізнесу прибуток і всебічний розвиток. Однак є кілька рецептів, дотримуючись яких можна домогтися приголомшливих успіхів:
– Виготовлення вивісок у мінімалістичній манері. Класика завжди в моді: строгі лінії, чіткі тіні, лаконічні форми – вивіски цього типу прекрасно підходять для комерційних організацій, охочих підкреслити респектабельність і професіоналізм
– Яскраві, химерні вивіски будуть до речі для молодіжних брендів, а також для тих, хто готовий до сміливих експериментів і постійно прагне до чогось нового, незвичайного
– Стилізовані вивіски будуть актуальні для оформлення ресторанів, кафе, салонів краси та інших приміщень, які відображають певний стиль: ар-деко, етніка і так далі
– Виготовлення вивісок з ефектом об’єму або руху ідеально впишеться практично в будь-яку концепцію дизайну.

Якщо у Вас немає ідеї, а логотип потрібен – це теж не проблема. Підготуйте інформацію яка допомогла б нам його створити:

  • назву фірми/організації/продукту
  • чим бренд займається, що пропонує
  • основні кольори бренду (якщо їх немає – підберемо їх разом)
  • стиль (може бути або стиль бренду загалом, або ж приблизний стиль логотипа. А може бути і те, й те)
  • які емоції повинен викликати логотип у Ваших клієнтів

Якщо Вам потрібна комплексна розробка (фірмовий стиль + логотип + візитівки/буклети тощо) – ласкаво просимо завітати на горнятко теплої кави до нашого офісу, де ми разом обговоримо усі необхідні моменти.

Іноді клієнти просять їх здивувати. Це цікавий виклик, який ми завжди готові прийняти!

Універсального рекламного рішення не існує. Але якби воно й було, ми сумніваємося, що Ви хотіли б бути як усі. Ми пропонуємо створити те, що запам’ятається, буде особливим і асоціюватиметься лише з Вами.

 

Компанія «МОНБЛАН» має багатий досвід виготовлення вивісок з використанням неону і світлодіодів. Висока кваліфікація наших фахівців дозволяє розробляти дійсно унікальні конструкції, здатні підкреслити і вашу індивідуальність, і переваги пропонованих вами товарів або послуг.

Ми пропонуємо різні варіанти виготовлення вивісок:

– Створення ескізу;
– Комплексна розробка та реалізація дизайн-проекту;
– Розробка фірмового стилю;
– Створення інтер’єрної підсвітки;

Незалежно від габаритів необхідного вам рекламного носія і його конструкції, ми гарантуємо високу якість та індивідуальний підхід.