Наші роботи:

Компанія “Монблан” здійснює облицювання фасадів композитними панелями.

Ми здійснюємо облицювання фасадів композитними панелями, котрі мають підвищену ударну міцність завдяки високій пластичності поліетиленової серцевини.

Завдяки правильній обробці, яку проходить композит, він має гладко пофарбовану поверхню без шорсткостей, котра не розшаровується навіть при вальцюванні.

Ще однією перевагою цього виду композитних панелей є те, що при своїй міцності, вони важать небагато. При тій же товщині володіють набагато меншою вагою, ніж такі листові матеріали, як алюміній в чистому вигляді і сталь.

Вибираючи алюмінієві композитні панелі, Ви можете обрати будь-який необхідний Вам колір.

Важливо відзначити, що композит не вимагає особливого догляду. Все, що потрібно –  раз на кілька років чистити його від пилу та бруду. Для цього не потрібно купувати дорогі імпортні засоби – чудово підійде водопровідна вода. Чистячі засоби, що містять спирт або ацетон, слід застосовувати лише в тому випадку, якщо забруднення занадто серйозні.

Морозостійкість панелей ідеально підійде для установки в умовах постійного холоду. Постійна температура може бути до мінус сорока градусів. При цьому, корозії або деформації алюмінієвих композитних панелей не спостерігається.