Динамічна реклама

 

Динамічна реклама може бути декількох видів – застосування контролерів, стробоскопів (імпульсних флеш-ламп) додадуть вашій вивісці динаміки , руху та будуть приваблювати клієнтів. Неонові деталі з застосуванням динаміки добре надаються для оформлення закладів ігрового плану, нічних клубів , дискотек та ін . Можуть застосовуватись діодні модулі та белт-лайт шлейфи ( гірлянди з почерговим загоранням ламп. Пропонуємо також дюралайт світлодіодний, світлові сітки, декоративні гірлянди.

Важко заперечувати, що на сучасних міських вулицях стає більш поширеною та відіграє свою помітну роль електронна реклама ( біжуча стрічка, годинник-термометр, електронне табло- вивіска та ін.). Адже самі пригадайте, чи не концентрували Ви мимоволі хоча б раз свою увагу на  інформаційному електронному табло, завдяки змінному та рухомому тексту, а деколи і вдалій яскравій анімації. Це справді діє! Сучасне світлодіодне табло- це ефективна та престижна іміджеві реклама, адже вона привертає увагу тисяч перехожих.

ТзОВ «Монблан» пропонує Вашій увазі великий вибір електронних табло гідної якості, тривалого терміну експлуатації та з мінімальним рівнем електроспоживання. Зокрема у нас Ви можете замовити.

 Діодні табло для АЗС, покажчики палива – це електронні табло, що інформують про ціни на різні види палива. Світлові ефекти, можливість розміщувати додаткову інформацію, легко змінювати алгоритм дії табло- все це є чудовим способом привернути увагу автомобілістів.

Біжуча стрічка - це швидкий і дієвий спосіб привернути і тривалий час утримувати увагу споживачів. Яскраве динамічне світло забезпечує хорошу читабельність інформації в довільний час доби. На таких електронних табло ви зможете розміщувати інформацію про свої товари та послуги,  акції, час, дату,температуру повітря та ін..

Табло обміну валют –  цифрове табло, призначене для відображення поточних валютних курсів в банках або обмінних пунктах. За призначенням вони поділяються на внутрішні та зовнішні, за функціональністю – на двосторонні та односторонні.

Набуває все більшої популярності і табло керування чергою,основним призначенням якого є покращення якості обслуговування  клієнтів.

Усі перелічені вище типи виробів  зарекомендували себе в світі як один із найкращих засобів відображення актуальної інформації, адже інформація, що вводиться з комп`ютера, при необхідності може змінюватися  оператором, рядки можуть доповнюватися годинником, термодатчиком та системою регулювання яскравості (денний та нічний режим).

Біжучий рядок та електронне табло комплектуються програмним забезпеченням для завантаження інформації в рядок, Такі табло надійні в експлуатації, невибагливі в обслуговуванні, з легко змінним алгоритмом роботи та низьким рівнем енергоспоживання.

Будь-яке електронне табло  придбане у нашій компанії буде дієвим, служитиме довгий час та не залежатиме від постійно змінних погодних умов, оскільки ми пропонуємо також,  за необхідності, і обслуговування таких рекламних носіїв. Адже Ваша успішна реклама наша маленька перемога..

Наші роботи: