Види освітлення у зовнішній рекламі


 
            Однією із вагомих переваг світлових вивісок є їх ефективність – такі засоби приваблюють увагу та притягують погляди покупців цілодобово. Використання якісного зовнішнього освітлення дозволяє утримувати ефект від виробів зовнішньої реклами протягом усієї доби,та незалежно від погодних умов. Розміри вивісок можуть бути найдовільнішими, висота написів може бути і 1, і 10 сантиметрів, і навіть більше 1 метра. Використання надсучасних та якісних технологій освітлення дозволяє реалізувати усі задуми щодо вивіски найбільш якісно та надійно. Щоб Ви не обрали лайтбокси, короби, об`ємні букви чи інші способи зовнішньої реклами - усі дизайнерські та Ваші фантазії реалізуються із освітленням без зусиль та з професійною легкістю.
Лайтбокси зовні являють собою плаский короб з внутрішнім освітленням. Вони виділяються на фоні звичних вивісок своїм яскравим світінням, приваблюючи перехожих. Завдяки яскравим кольорам та чітким контурам лайтбокси залишаються чи не найпоширенішими при оформленні фасадів, вітрин та дахів.
Однак більшої популярності здобули об`ємні букви, які в залежності від типу освітлення поділяють на:
-          Внутрішнє освітлення - в його якості частіше всього використовують світлодіодні чи неонові трубки з трансформаторами.
 
-          Відкритий неон(світло діод) використовується, як правило, у великих та габаритних рекламних конструкціях. Їх світіння не захищається ніякими лицьовими панелями, що сприяє посиленню яскравості зовнішньої реклами. На теперішній момент достойною альтернативою неону, що не поступається йому ні в яскравості, і, одночасно, позбавлений усіх незручних та специфічних недоліків неону ( крихкість, важкість в установці, висока напруга і т.п.) являється гнучкий неон LED NEON FLEX. Він схожий на світлодіодну гірлянду, заключену в трубку, що вкрита шаром ПВХ. Гнучкий неон активно та ефективно використовується при оформленні споруд, АЗС, вхідних груп, стел і т.д.
 
-          При ефекті «контураж»  об`ємні букви виглядають найбільш респектабельно. У темний період дня навколо них утворюється своєрідний ореол, який власне і назвали «контураж» . Для його створення активно використовуються гнучкі світлодіодні стрічки та світлодіодні шлейфи, які знайшли широке використання також при освітленні дуже тонких об`ємних букв і логотипів не лише в екстер`єрному, а й в інтер`єрному освітленні, наприклад, вітрин магазинів.
Який би тип освітлення Ви не обрали, найважливішим є втілення в реальність вивіски Вашої мрії. Не обмежуйте себе, створюйте саме те, що вважаєте найкращим.