Букви з пінопласту

 

У сучасному конкурентному світі  на більш вигідних позиціях знаходитиметься той  бізнес, який без зайвої скромності, але й без надлишкової нав’язливості. заявить про себе та свої можливості краще за інших. Минули часи сірої одноманітності, адже за допомогою незліченних інструментів зовнішньої реклами можна з легкістю виділитись на загальному фоні схожих фірм. Проте вивіска та логотип залишаються чи не найрозповсюдженішим методом залучення потенційних клієнтів. Щоб виготовити оригінальний логотип або вивіску великого розміру з об`ємними буквами потрібна допомога фахівців та надсучасні технології.
ТОВ «Монблан» пропонує Вам без надмірних зусиль виготовити бажаний об`ємний напис та зекономити при цьому близько 80 % від початково - спрогнозованих витрат на виробництво вивіски.
Адже букви із екструдованого пінополістиролу або пінопласту дозволяють не лише зменшити фінансові витрати порівняно з пластиковими чи металевими аналогами, але й виготовити навіть надскладну вивіску в стислі терміни. Ви можете підбирати довільний шрифт, колір, розмір, та будь-яку поверхню для монтажу, навіть дуже тендітну. Букви з пінопласту напрочуд легкі, мобільні та екологічно нешкідливі, їх можна використовувати як у внутрішньому інтер’єрі, так і в інших довільних місцях, будь це фасад будинку, оформлення місця продажу, вітрин, стендів на виставках та ярмарках, рекламних щитів і ін.  Для уникнення шкідливого впливу вітру, вологості та  температурних перепадів архітектурні форми з пінополістиролу обробляються спеціальним покриттям, яке додає їм необхідної міцності та збільшує термін їх експлуатації.
ЧОМУ ж все-таки об`ємні букви із пінопласту і чому у нас
Якщо Вам необхідний ефектний напис  для оригінального декору  в закладі чи вивіска або логотип, який  не лише приверне увагу клієнта чи гостя але й  запам’ятається з першого погляду і назавжди, то Вам потрібно продублювати цей логотип в усіх місцях, де тільки можливо: на виставках та презентаціях, при оформленні місць продажів, на ярмарках та при спілкуванні з клієнтами, в офісі або магазині, складі, на фасаді та рекламному щиті – тобто написів або вивісок буде не одна і навіть не дві, і фінансові витрати при цьому неодмінно зростуть. Щоб не економити на заволодінні увагою клієнтів, але й при цьому не хапатись за голову при перегляді кошторису, зверніть увагу саме на економічний, але від цього далеко не найгірший варіант виготовлення написів з пінопласту. І саме компанія «Монблан», як ніхто  інший, зуміє якісно та в стислі терміни виробити навіть найскладніший логотип або яскраву вивіску із об`ємних букв, і при необхідності оформити його належною підсвіткою, щоб Ваш логотип з легкістю помічали не тільки вдень, але й в темний період доби.
Це не лише сприятиме становленню позитивного іміджу Вашої компанії , але й відіграватиме позитивну роль та покращуватиме запамятовуваність та асоціативність фірми, а це, в свою чергу, є своєрідним  ключем до успіху Вашої справи.