Рекламні установки на дахах (бігборди, щити, вивіски)

 

Яскрава та помітна реклама на дахах стала невід`ємним  атрибутом міста. Завдяки  величезним розмірам і розташуванню на дахах, як правило,висотних багатоповерхівок, таку рекламу зауважують навіть з віддалених місць, а, з огляду на наявність сучасних технологічних систем освітлення чи підсвічування у вечірні та нічні години,  вона  швидко і легко забезпечує очікуваний рекламний ефект своєму власникові.

Рекламні дахові установки – це ексклюзивні великоформатні конструкції, що розташовуються на дахах будівель. Встановлення дахових конструкцій розцінюється як елітний та престижний вид зовнішньої реклами. Тому, безперечно, іміджева реклама на дахах вважається однією із найскладніших в плані проектування та виготовлення самих конструкцій, а також наступних трудомістких монтажних робіт. Виробництво такої реклами - важкий процес, і далеко не кожна рекламна фірма спроможна її виконати.
 
            ТОВ «Монблан», завдяки своєму тривалому досвіду та виробничим потужностям, впроваджує в життя рекламні конструкції будь-якої складності, ступінь важкості яких визначається конкретним замовленням  та індивідуальним дизайнерським рішенням. Довжина дахової установки визначається змістом реклами та розміром даху. Вартість виготовлення  розраховується індивідуально для кожного замовника. Наші спеціалісти виконують весь спектр робіт, від дизайну, виготовлення макету конструкції, до виробництва та монтажу кінцевого виробу. Робота з таким видом реклами складна, адже включає в себе також розробку проектної документації, аналіз технічного стану будівлі, вивчення необхідності додаткової гідроізоляції покрівлі та ймовірності залучення при монтажі важкої підйомної техніки або сторонніх фахівців, промислових альпіністів тощо. Дахові рекламні конструкції досить важкі, проте повинні бути розраховані на  великі вітрові навантаження, що провокує  додаткові технічні складнощі та розробку спеціальних систем енергоживлення.
 
 Ми забезпечимо будь-які види монтажних робіт про установці реклами на дахах:

  • Монтаж конструкції на даху багатоповерхового будинку
  • Монтаж на вхідному козирку
  • Монтаж при похилому даху

 
            При виготовленні дахових конструкцій за бажанням замовника може використовуватись  неонове обрамлення, електронні табло та монітори, біжучі стрічки, люмінесцентні лампи,  великі світлові короби та ін. Існує безліч технологій, проте  їх правильне, вдале застосування та наше професійне втілення дозволить усьому місту побачити омріяну Вами неповторну рекламну конструкцію та отримати, як мінімум, наступні переваги:
•          Видимість на відстані декількох кілометрів ( велика площа охоплення)
•          Можливість реалізації креативних рішень
 
ТОВ «Монблан» - ваш професійний помічник у ВИСОКИХ  досягненнях.

Наші роботи: