Дизайн

 

 Окрім дизайну візуальнї реклами фірма «монблан» пропонує своїм клієнтам розробку логотипів та фірмового стилю , візитівок, буклетів, плакатів та ін .
Також надаєм консультації що до облаштування інтер`єру, підбору меблів та аксесуарів до нього.
Розробимо дизайн впровадимо в життя друковану продукцію від 1 примірника на екосольвентному обладнанні roland.
Як правило, наші клієнти не завжди мають уяву про те, яким вони хочуть бачити свій заклад. І це правильно, їм зовсім не обов`язково ламати над цим голову. В них багато інших клопотів. А знайти оптимальне вирішення оформлення з врахуванням побажань замовника та всіх особливостей архітектури , бюджету і бажаного індивідуального іміджу – це наше завдання і наша робота. власне цим мим і займаємось.

У дизайні реклами існують різноманітні напрямки і тенденції. У цьому плані виготовлення вивісок - не виняток. Цілком природно, що світлова реклама, як область сучасного дизайну, має свої течії та підводні камені. Саме про це ми детальніше і поговоримо.

Стилі та напрямки дизайну:

Всупереч поширеній думці, виготовлення вивісок починається не з розробки конструкції, а з аркуша паперу й креативної ідеї, здатної виділити ваш магазин, офіс або будь-який інший об'єкт з ряду нудних і недалекоглядних конкурентів.

Не існує єдиного рішення для ідеального рекламного ходу, єдино можливого, що дарує бізнесу прибуток і всебічний розвиток. Однак є кілька рецептів, дотримуючись яких можна домогтися приголомшливих успіхів:
- Виготовлення вивісок у мінімалістичній манері. Класика завжди в моді: строгі лінії, чіткі тіні, лаконічні форми - вивіски цього типу прекрасно підходять для комерційних організацій, охочих підкреслити респектабельність і професіоналізм
- Яскраві, химерні вивіски будуть до речі для молодіжних брендів, а також для тих, хто готовий до сміливих експериментів і постійно прагне до чогось нового, незвичайного
- Стилізовані вивіски будуть актуальні для оформлення ресторанів, кафе, салонів краси та інших приміщень, які відображають певний стиль: ар-деко, етніка і так далі
- Виготовлення вивісок з ефектом об'єму або руху ідеально впишеться практично в будь-яку концепцію дизайну.

Компанія «МОНБЛАН» має багатий досвід виготовлення вивісок з використанням неону і світлодіодів. Висока кваліфікація наших фахівців дозволяє розробляти дійсно унікальні конструкції, здатні підкреслити і вашу індивідуальність, і переваги пропонованих вами товарів або послуг.

Ми пропонуємо різні варіанти виготовлення вивісок:

- Створення ескізу;
- Комплексна розробка та реалізація дизайн-проекту;
- Розробка фірмового стилю;
- Створення інтер'єрної підсвітки;

Незалежно від габаритів необхідного вам рекламного носія і його конструкції, ми гарантуємо високу якість та індивідуальний підхід.