Брендування автомобілів, трамваїв, тролейбусів, автобусів

 

Будь-яка фірма має у своєму розпорядженні певну кількість автотранспорту, і неважливо власний він чи орендований. Мабуть, і у Вашої компанії є в наявності авто.

 А Ви ще не замислювались про брендування авто? Тоді Ви втрачаєте розкішну можливість заявити про себе. Навіть, якщо брендоване авто рідко їздитиме містом, цей власний рекламний носій швидко окупиться і, ймовірно, зекономить суттєву частину Вашого бюджету, а, крім того, надасть можливість тривалої реклами. Не дивлячись на те, що у Вашому автопарку 1-2 машини, це все одно є приводом для вкладення коштів у виготовлення реклами на автотранспорті, для отримання наступних додаткових візуальних або прямих комунікацій з діючими та потенційними клієнтами, забезпечення економічного способу просування продукту, збільшення рівня упізнаваності торгового знаку та, як наслідок, збільшення продажів товару.
Зараз 98% робіт по рекламі на транспорті  виконується на основі вінілографії, тобто, іншими словами, з використанням самоклеючих вінілових плівок. Завдячуючи наявному власному високотехнологічному обладнанню, ТОВ «Монблан» пропонує повноколірний друк на плівках, та, за потреби,  виконання захисної ламінації.

Якщо для замовника даного виду реклами суттєвим є те, як буде виглядати така реклама відразу після нанесення, а потім через рік чи три, слід підкреслити, що не лише якісні характеристики плівки та самого друку відіграють у цьому провідну роль, але й рівень професіоналізму фахівців із поклейки реклами, адже зображення наносяться без зміщень, на складні сферичні поверхні, зачасту на велику кількість корпоративного автотранспорту. Саме такі висококласні спеціалісти працюють у нашій компанії.

Ми займаємось також брендуванням громадського транспорту, за потреби, необхідні рекламні зображення обумовленого розміру та вигляду з точністю наклеюються  на автобуси чи електротранспорт. Пропонуємо розробку дизайну,  друк  банерної сітки для нанесення на вікна в громадському транспорті, та її наступний монтаж.

ТзОВ «Монблан» гарантує  якісне виконання робіт із нанесення реклами на Ваше авто: вона зберігатиме свою яскравість  та чіткість зображення протягом усієї експлуатації, крім того, за потреби завжди можна здійснити демонтаж плівки, при цьому вона не пошкоджує фарбу на поверхні авто.