Інформаційні стенди, кутки споживача, прапори,флагштоки

Компанія "Монблан" виготовляє інформаційні стенди різних видів та форм.

Інформаційні стенди призначені для наочного відображення різноманітної інформації в абсолютно будь-яких місцях: в офісах, в приміщеннях торгівлі, в громадських будівлях, а також для шкіл. Палітра стендів дуже широка - вони можуть бути застосовані як для внутрішнього використання, так і для зовнішнього. У зв'язку з початком навчального року, особливу увагу заслуговують дитячі інформаційні стенди, а також стенди для дитячих садків і шкіл та вищих навчальних закладів.
Виготовлення даного виду стендів здійснюється, як правило із застосуванням листового ПВХ, з декоруємої поверхнею або з кольоровими вініловими плівками, або з повнокольоровим друком. Підкреслимо, що підлогові інформаційні стенди з використанням повнокольорового друку мають більш насичену і контрастну колірну гамму і незамінні у випадках, коли необхідно розмістити фотографічне зображення, наприклад, в якості фону.

 Також передбачаються кишені з прозорого скла для розміщення документів стандартного формату A4.

Вуличні інформаційні стенди піддаються постійному впливу атмосфери, сонця, дощу, вітру і пилу. І тому термін служби таких виробів звичайно є обмеженим. Незважаючи на використання найсучасніших матеріалів зовнішній вигляд з часом стенд втрачає свої споживчі якості.
Відзначимо, що інформаційні стенди для внутрішніх приміщень мають практично необмежений термін служби, оскільки вони не схильні до дії зовнішньої, часом дуже агресивного середовища.

Куток споживача - це стенд з інформацією про захист прав споживача.

Виготовляэмо також прапори будь - якого розміру та флагштоки.

Можемо запропонувати виготовити виріб з світлодіодним підсвічуванням. Світлодіоди в цьому випадку застосовуються для того, щоб створити яскравий, особливо притягає увагу відвідувачів вуличний об'єкт. Він вельми підходить для корпоративних солідних компаній і держустанов, які бажають підкреслити і витримати свій стиль.

Також ці конструкції можуть бути виготовлені з елементами геральдики, урочистими текстами, прапорами, а також золотими літерами.

Наші роботи: