Широкоформатний друк

 

Незважаючи на постійно прогресуючі технологічні вдосконалення та виникнення нових маркетингових прийомів, зовнішня реклама продовжує залишатись чи не найпоширенішим та найдієвішим методом реклами.

            «Реклама- це двигун торгівлі»  усім відома істина. А зовнішня реклама- це, беззаперечно, найшвидший та найефективніший спосіб  донести необхідну рекламну інформацію про Вашу продукцію чи товар  у вигляді графічного або текстового зображення  до кінцевого споживача . При цьому, рекламний носій повинен бути стійким до атмосферних опадів , інших погодних умов  та ультрафіолетового випромінювання. Виготовлення різноформатних  рекламних об`єктів  є доступним навіть для рекламодавця із обмеженим бюджетом.

Лише рекламні компанії з широким спектром пропонованих послуг дозволяють собі займатись друком рекламної продукції на власному обладнанні. Саме такою компанією і є ТОВ «Монблан».  Фірма пропонує одержання зображення будь-якого розміру, при цьому не втрачається висока якість навіть при виконанні замовлень  дуже великих розмірів.
Широкоформатний друк  використовується при оформленні:

  • Торгівельних залів, виставок, ярмарків, вітрин магазинів та супермаркетів ,ін. заходів;-
  • Транспорту;
  • Інтер’єру та екстер`єру офісів, конференц-залів та ін. приміщень;

 
Ми використовуємо в роботі надійні сольвентні принтери з потужною виробничою спроможністю  та великою швидкістю якісного друку, що забезпечує тривалі та реалістичні фотозображення. Використання ексклюзивних стійких екосольвентних чорнил SOL INK надає можливість не витрачати ваших зайвих коштів на додаткову ламінацію.
 
 ТзОВ «Монблан» пропонує широкоформатний  друк банерів- це провідний інструмент  при розробці зовнішньої реклами. З банерної тканини виготовляють плакати, білборди та перетяжки. Банери чудово зарекомендували себе не лише у зовнішній рекламі, але  й  в інтер’єрі при декоруванні панно, штор, декоративних натяжок, світильників та інші деталей. Друк на банері забезпечує, зазвичай,  створення довговічніших зображень, аніж друк на папері чи тканині.
Завдяки нашому сучасному обладнанню стає можливим якісне виготовлення будь-якого замовленого нам банера та будь-якого розміру.

фотодрук-  це найпростіший спосіб оновити інтер’єр Вашої квартири чи будинку без великих фінансових витрат. З допомогою фотодруку будь-якого обраного вами зображення, ескізу, малюнку чи власної фотографії ви зможете додати неповторний та модний декоративний елемент у ваше повсякденне оточення. Фірма пропонує послуги не тільки інтер`єрного фотодруку ( на склі, дверях, кухонних фасадах, підвісних стелях і т д.) але й сувенірний фотодрук ( посуд, одяг, офісна канцелярія і т.п.)

Фотошпалери- це надруковані на спеціальних основах зображення із наступним використанням їх в інтер`єрному  дизайні. Останнім часом даний вид друку набуває широкої популярності серед дизайнерів та у споживачів. Індивідуальний підхід при виготовленні фотошпалер  дозволяє нам створювати друковані основи довільних розмірів та з будь-якими зображеннями: це можуть абстракції, репродукції картин  відомих художників, природні чи урбаністичні пейзажі, імітації різних фактур, квіткові мотиви, улюблені фотографії тощо. Фотошпалери використовуються в дизайні інтр`єру  не лише квартир, але й барів, ресторанів, кафе, нічних клубів, офісів чи інших приміщень, де Ви забажаєте урізноманітнити вигляд стін.  Ми допоможемо вам створити  враження надлишкового простору та подаруємо гармонію і затишок Вашому приміщенню

Друк на холсті - сучасна модна тенденція в дизайні інтер`єрів та новий напрямок в індустрії подарунків. За допомогою представленого Вам даного виду друку можна створювати не лише картини, репродукції,гравюри, фотографії, але й будь-що, чого забажає витончена натура замовника.
Використані нами чорнила для друку на холсті забезпечують високу стійкість до вигорання, чинять додатковий опір впливу вологи і світла.

Який би вид запропонованої друкованої продукції ви б не обрали, ми гарантуємо створення справжнього високоякісного, яскравого та привабливого зразку широкоформатного друку.