Розкрій та порізка пластика

 

Розкрій, з подальшою порізкою та гравіруванням – це сучасні технології, які часто застосовують при виготовлення зовнішньої та внутрішньої реклами. Адже, порізка пластику чи акрилу може використовуватись при виробленні, наприклад, зовнішніх рекламних носіїв, таких як магазинні вивіски чи об’ємні літери.

З допомогою сучасного обладнання фірма «Монблан» може швидко і максимально точно виконати розкрій за екскізами будь-якої складності та порізку пластику,акрилу, ПВХ різної товщини, полістеролу тощо. Ми також здійснюємо за допомогою графічної програми по раніше розрахованим розмірам порізку багатошарових панелей (DIBOND, BATLERFINISH, ALUKOBEST, ECOBJND) та м`яких металів (ЛАТУНЬ, АЛЮМІНІЙ та ін), точно повторюючи задані контури майбутнього елемента.
 Завдяки надзвичайно точному устаткуванню, ми не лише економимо Ваш час, але й забезпечуємо високу якість виконання Вашого замовлення.
 
Фірма  пропонує також можливість гравірування – метод, при якому на предмет наносять пласкі або об`ємні написи чи зображення, завдяки зрізуванню верхнього шару матеріалу, з якого власне і виготовлено цей предмет. Даний вид робіт дозволяє виконувати високохудожнє гравірування з надзвичайною та, можна сказати, ювелірною точністю і використовується при виготовленні рекламних чи інформаційних табличок, акрилайтів, брелоків, тощо.

Пропонуємо також нашим клієнтам новий різновид гравірування в 3D. Завдяки надсучасному обладнанню у наших фахівців є можливість регулювати швидкість, глибину та інші параметри, які впливають на рівень проникнення в верхній шар матеріалу і забезпечують точність та об`ємність замовленого напису, логотипу чи зображення.

При замовленні у нас послуги розкрою, порізки чи гравіруванння, ви автоматично забезпечуєте собі якісне виготовлення кінцевого продукту.