Рекламні установки

 

Дахові установки - різновид зовнішньої реклами, відмінний від інших видів великими розмірами рекламної установки (заввишки до декількох метрів), ефективністю та орієнтованістю на те, що таку установку буде добре видно з великої відстані.

Цей вид зовнішньої реклами володіє найбільшою силою впливу і служить ознакою успішності і популярності компанії, яка обирає такий вид зовнішньої реклами.

Дахові установки розміщуються на найвищій точці, доступною для установки такої конструкції. Такий вид рекламних установок - один з найдорожчих, і одночасно самий ефектний. Конструкція дахової установки досить велика за вагою, конструюється з розрахунку на великі вітрові навантаження, володіє високою технічною складністю та наявність спеціальних систем енергоживлення.

Монтаж на даху висотного будинку

Установка рекламної конструкції безпосередньо на даху будівлі - найефективніший варінант дахової установки.
Велика площа охоплення, солідність - це дахова установка.

Монтаж на козирку вхідної групи

Встановлення (монтаж) конструкції дахової установки на козирку, розташованому над вхідною групою (основний) в будинок (наприклад, офіс) або споруда (наприклад, склад).

Монтаж на будівлі з похилим дахом

Така форма даху характерна для будівель і споруд старовинної будівлі (в центрі міста). Основна складність монтажу дахової установки на такі об'єкти - розрахунок і створення потужної і стійкою опроной конструкції з урахуванням слабкої стійкості до навантажень покрівлі на будівлі (якщо сама будівля зразка старої споруди).

Дахові установки - "високий" імідж і відповідальність

Наш досвід і потужна виробнича база дозволяють нам впровадити в життя рекламну конструкцію будь-якої складності. великі рекламні вивіски на дахах фірм «нтон», «менс», ринку «південний»,компанії «галінстрах», установок на будинках фірми « umc» свідчення того що «хорошого клієнта повинно бути багато». Впровадимо великі натяжні конструкції, а також стели та складні фасадні вивіски.
Монтаж здійснюють досвічені, спеціально навчені спеціалісти, що гарантує надійність та довговічність продукції. при потребі задіюються альпіністи з багаторічним досвідом роботи в екстремальних умовах.

Дахові установки являють собою великі і складні рекламні конструкції, які виготовляються, як правило, за індивідуальним проектом. Конструкція подібних установок залежить від того, якого рекламного ефекту необхідно домогтися замовнику.

При цьому монтаж дахової установки буває сполучений зі значними труднощами, і в зв'язку з цим, в процесі реалізації рекламного проекту необхідно брати до уваги кілька важливих факторів:

  • Оцінка технічного стану покрівлі (добре якщо є креслення будівлі, за якими можна зробити необхідні розрахунки, або ж може знадобитися ультразвукове обстеження несучих покрівельних конструкцій);
  • Необхідність додаткової гідроізоляції даху (після монтажу дахової установки);
  • Монтаж дахової установки вимагає участі фахівців - промислових альпіністів, здатних надійно закріпити конструкцію в умовах важкого доступу;
  • Особливо масивні дахові установки при монтажі вимагають виклику важкої підйомної техніки - яка може призвести руйнування на прилеглій території, у силу чого будуть потрібні відновлювальні роботи (наприклад, ремонт асфальтового покриття);
  • При монтажі дахової установки також важливо приділити підвищену увагу електричної безпеки і надійно ізолювати керуючі елементи підсвічування.

Однак, яким би цікавим не здавався задум дизайнера, вибираючи проект дахової інсталяції, потрібно спочатку виготовити зменшений макет, щоб переконатися, що потрібний рекламний ефект буде досягнутий.

Наші роботи: