Реклама з металу (Художня ковка)

 

Реклама з металу - це унікальний різновид втілення зовнішньої реклами у металі. Найчастіше технологічні та естетичні складнощі виготовлення таких рекламних носіїв дозволяє подолати, реалізуючи задум в життя, саме художня ковка, найпоширеніший спосіб художньої обробки металів.

 Реклама з металу - це справжнісінька творчість, проте не кожна ковальська робота може бути художнім шедевром. Беззаперечно, красива кована вивіска чи табличка додасть інтер'єру або екстер`єру одночасно солідного та красивого вигляду, мимоволі притягуватиме погляди  відвідувачів. Крім того, витончені та оригінальні вироби із заліза ніколи не вийдуть з моди, навпаки додадуть вишуканості і неповторності вашій рекламі. Адже, не дивлячись на вагу та громіздкі розміри кованих виробів вони породжують ілюзію ажурної легкості.

ТОВ «Монблан», завдячуючи своєму багаторічному досвіду у виготовленні металоконструкцій, з легкістю виконує високохудожні ковані роботи будь-якого ступеня складності та конфігурації, використовує лише якісні матеріали та постійно удосконалює свою виробничо-технологічну базу. Ми можемо зробити попередній розрахунок по ескізам замовника- матеріал, тип виконання реклами з металу, складність малюнку чи зображення, розміри, трудомісткість монтажу та ін. характеристики, що формуватимуть зовнішній вигляд та впливатимуть на ціну рекламного носія, це допоможе побачити, оцінити всі можливі художні та технічні рішення і, в результаті, обрати найоптимальніший для Замовника.


В наші часи художня ковка, хоч і сильно змінилась, проте стала більш технологічною, використання  машинної зачистки та зварювання значно полегшили її виготовлення, але, незважаючи на це ручна обробка та ковка металевої реклами залишається роботою для висококласних майстрів.

Дана послуга поки що не надто поширений вид реклами, проте ми ГОТОВІ до співпраці та втілення Ваших найсміливіших ідей.

Приклади робіт художньої ковки ви можете переглянути нижче: