Об'ємні букви

 

Фірма Монблан першою в 1995 році впровадила нову технологію виготовлення об`ємних літер з пластику. букви можуть бути як простої, так і складних форм, розмірами від 150мм (без підсвітки) від 200мм з внутрішньою підсвіткою лампами , або неоном.
Бокові стінки виготовляються виключно з литих акрилових пластиків переважно кольорових німецького або словацького виробництва, або білого з наступою закаткою плівкою oracal
Маємо великий досвід виготовлення об`ємних літер великого розміру та надскланої форми. Електрообладнання застосовується переважно фірми philips, або інших відомих фірм.
Можуть використовуватися на фасадах будинків, або як дахові установки.
Об'ємні букви - часто використовувана, а також одна з найбільш поширених технологій виготовлення рекламних вивісок. Об'ємні букви можуть бути виготовлені будь-яких розмірів - від одного сантиметра до декількох метрів.
Виготовляють букви з металу, нержавіючої сталі, різних сортів пластику, дерева

З усього різноманіття зовнішньої реклами - об'ємні букви виділяються за рахунок універсальності застосування, їх привабливістю. Об'ємні букви добре помітні як у світлий, так і в темний час доби. Кожна літера окремо представляє собою один об'єкт.

  Об'ємні букви з внутрішнім підсвічуванням

У такої букви всередині знаходяться люмінесцентні лампи або неон, світитися може лицева частина букви, або її боковини, або вся буква цілком (лицева і бічна частина).

  Об'ємні букви з відкритим неоном

У конструкції такої букви відсутня лицева частина, всередині букви встановлюється неон, який, як правило, повторює внутрішній контур літери. Такий варіант добре підходить для букв великих розмірів, встановлених високо на фасаді будівлі, або на його даху. Відкритий неон добре видно на великі відстані, така буква більш яскрава у порівнянні з буквою з внутрішнім підсвічуванням.

  Об'ємні букви з ефектом контражура

У середині такої букви встановлюється неон, який освітлює поверхню, на якій кріпиться літера (на деякій відстані). Такий варіант підсвічування користується великою популярністю в інтер'єрних вивісках - за рахунок виразного образу і «багатого», елегантного зовнішнього вигляду.

  Об'ємні букви з зовнішнім підсвічуванням

У цьому випадку об'ємні букви, закріплені на поверхні, коробі або панелях підсвічуються поряд спеціальними прожекторами, характеристики та кількість яких підбираються виходячи з розмірів літер, навколишніх умов і факторів зовнішнього освітлення, а також відповідно до концепції дизайн - проекту.

  Матеріали для виготовлення об'ємних букв

Об'ємні літери в основному виготовляються з пластиків (із застосуванням плівок або фарбування), нержавіючої сталі, металу.

Велика кількість матеріалів, з яких можна виготовити об'ємні букви, різноманітність видів підсвічування - дозволяє реалізувати будь-яку ідею дизайнера або замовника. Варіанти виготовлення найрізноманітніші - від невеликих букв із пластику без підсвічування, до букв заввишки в декілька метрів, з неоновим підсвічуванням або з використанням сучасної світлодіодного підсвічування.

Одним із дієвих видів світлової вивіски  є об`ємні букви, які можуть виконуватися як у світловому так без світлового рішення.
Щодо об'ємних букв, то їх головною перевагою є хороша помітність протягом усієї доби завдяки об`ємному зоровому сприйняттю.

ТОВ «Монблан» пропонує своїм замовникам наступні види об`ємних букв:

  •  Об'ємні букви з підсвічуванням всередині (неон або люмінесцентні лампи розташовуються на лицьовій частини букви або її бічній частині.
  •  Об'ємні букви з відкритим неоном ( добре помітний відкритий неон  розташовується в середині літери та повторює її контур)
  •  Об'ємні букви з ефектом контражура ( неон встановлюється позаду літери і підсвічує поверхню, на яку кріпиться напис)
  • Об'ємні букви з підсвічуванням зовні (об'ємні букви на поверхні, панелях  або коробі підсвічуються  додатковим зовнішнім освітленням)

Як правило, при використанні об`ємних букв використовують пластик або скло..
Наша ж компанія, завдяки своєму власному високотехнологічному та модернізованому  устаткуванню зробила можливим виконання таких букв ще й із нержавіючої сталі. Ми можемо виконати будь-яку навіть найскладнішу в художньому вирішенні вивіску із букв різної конфігурації, форми та  матеріалу. Такий метод зовнішньої реклами буде виглядати незвично, цікаво та стильно, зайвий раз притягуючи погляди перехожих і потенційних клієнтів. Крім того, такі букви будуть гарантовано помітні протягом усієї доби, а завдяки зовнішній підсвітці або підсвітці з ефектом  контуража, вони виділятимуться у офіційно витриманому та, дещо, фантастичному стилі.
 
Для ТОВ «Монблан» немає жодних перепон при реалізації задуманої Вами реклами. Адже ми займаємось улюбленою справою, тому нестандартні рішення нас тільки надихають.

Наші роботи з об'ємними буквами