Ви зараз переглядаєте Неонова реклама – комплектуючі та переваги

Неонова реклама – комплектуючі та переваги

Неон – це газорозрядна лампа, надійне та довговічне джерело світла. З кожним днем неонова реклама набуває все більшої популярності завдяки ефектному вигляду, як в нічний час , так і вдень.
Реклама з використанням неону – це модно, престижно та вишукано.
Застосування контролерів додає їй динаміки та руху. Застосовуються трубки з широким спектром кольорів, люмінофорні та з кольорового скла. На фірмі «Монблан» неонова продукція виготовляється на власному обладнанні італійської фірми Тecnolux досвіченими спеціалістами. В поєднанні з іншими новими матеріалами ваша вивіска може набути ще більш екстравагантного вигляду. Отже вас обов`язково побачуть та звернуться потенційні  клієнти та прості перехожі. 

Неон – це довговічне джерело світла, що не втрачає свої колірні характеристики. Неон може служити самостійним елементом в оформленні інтер’єру, а також використовуватися для внутрішнього підсвічування елементів зовнішньої реклами. 
Неонова реклама найяскравіша, ефектна і економічна по енергоспоживанню. 

Неонова реклама – багатство кольору і форми 

Різні кольори неону дозволяють створити яскраву і ефектну рекламну вивіску, при цьому неонові трубки можуть бути вигнуті практично будь-яким чином, наприклад у вигляді букв, візерунків і інших елементів оформлення. 

Особливий напрямок діяльності нашої компанії – неонова реклама. 
Ми займаємося виготовленням композицій з неону та монтажем складних рекламних конструкцій, в яких використана неонове підсвічування. У нас є штат фахівців, які володіють величезним досвідом і здатні швидко і якісно виконати замовлення будь-якої складності. 

“Неонова” технологія 

В даний час рекламні конструкції з неону набувають все більшої популярності. Неонова реклама набагато ефектніше і різноманітніше по колірних характеристиках в порівнянні з іншими видами рекламних установок. За допомогою неонових трубок з легкістю створюються як системи контурної або фонової підсвітки, так і різноманітні об’ємні конструкції.

Крім максимально досяжної яскравості і колірного різноманіття неонових установок, можливе виготовлення складної зовнішньої реклами на базі неонових елементів, у тому числі динамічних. Динамічна неонова реклама слугує настільки ж довго, як і звичайна. 

У принципі, при дотриманні всіх необхідних технологічних прийомів при виготовленні, неонова реклама здатна служити десятиліттями, вимагаючи мінімального технічного обслуговування. 

Неон може використовуватися практично в будь-яких видах зовнішньої реклами: 

  • Відкритий неон (об’ємні рекламні конструкції і букви); 
  • Закритий неон (в якості яскравого підсвічування всіляких рекламних конструкцій – при виготовленні вивісок, світлових коробів тощо); 
  • Спеціальні види неонової реклами, що межують з витворами мистецтва.

 
Основою функціонування неонової реклами є принцип світіння розріджених в замкнутому контурі газів під впливом змінного електромагнітного поля. Незважаючи на назву, для наповнення неонових трубок можуть використовуватися і інші гази, при цьому кожен з них світиться по-своєму: 

  • Гелій залежно від умов застосування, може давати біло-помаранчевий, зеленувато-блакитний або сірий відтінки; 
  • Чистий неон в електричному полі має виражене помаранчеве забарвлення; 
  • Аргон випромінює фіолетово-блакитне світло. 

Застосування сучасних технологій дозволяє створювати неонову рекламу практично будь-яких відтінків і форм. Варіювати гаму кольорів можна не лише змінюючи склад газу, що використовується в неоновій трубці, але і за рахунок напилення на стінки трубки спеціального складу – люмінофора. Також, можна наповнювати газом не тільки пластикові, а й кольорові скляні трубки. 

Неонове підсвічування рекламних конструкцій 

Залежно від цілей і завдань рекламної конструкції, неонове підсвічування може бути виконана кількома способами:

  • Закрита неонова реклама; 
  • Відкриті неонові трубки; 
  • Створення «ореола»; 
  • Динамічна підсвічування. 


Закрита неонова реклама являє собою внутрішнє підсвічування об’ємних букв, конструкцій, світлових коробів та інших елементів. Для рівномірного освітлення об’єктів, шириною більше 120 мм, необхідні дві і більше неонових трубки, тоді як для менш «об’ємних» конструкцій цілком достатньо однієї. 

Відкриті неонові трубки зазвичай знаходять застосування для оформлення фасадів будівель, виділення контурів дахових конструкцій, а також для окреслення назв, зображень та ін. 

Своєрідний «ореол» виходить, коли неонове підсвічування розміщується з внутрішнього боку рекламного елемента на деякій відстані від підкладки. Чим яскравіше оформлені підкладка і підсвічується об’єкт, тим інтенсивніше виявиться свіченя. 

Динамічна неонова реклама створюється за допомогою спеціалізованих контролерів, що вбудовуються в комутований ланцюжок, керуючий світінням неону.

Наші роботи: 

Наші роботи