Неон та його переваги

Зовнішня світлова реклама змінює ввечері місто до непізнаваності. Освітлює знайомі вулиці чарівними вогнями, наповнює соковитими кольорами, зачаровує своєю красою -   це чи найголовніша причина популярності вечірніх прогулянок містом.


 Розвиток реклами крокує в ногу з сучасністю. За кордоном неон твердо займає першість серед величезного різноманіття світлової реклами завдяки своїм:

 

  • Універсальності
  • Довговічності
  • Економічності
     

Адже кожна організація, компанія чи торгова марка бажає збільшувати коло потенційних споживачів, бути впізнаваною та популярною. Власне, з цим завданням напрочуд прекрасно справляється світлова реклама. І вже зовсім не дивує, що багато хто з нас запам`ятовує розташування того чи іншого закладу або назву компанії за рекламною вивіскою.


Звісно, не кожна неонова реклама є беззаперечним шедевром, трапляються і відверті несмаки. Все залежить від вподобань замовника та фірми, що займається виробництвом інформаційного носія. Проте така реклама може використовуватись не лише для підсвітки зовнішньої реклами в темний час доби, але й для декоративного оформлення інтер`єру салонів, магазинів та навіть офісів великих компаній й ін.
 Тому якість виконання неонової реклами чи не найголовніша у її виготовленні, адже неон примушує затримувати на собі погляди.


Саме компанія «Монблан» має чималий досвід у цьому виді візуальної реклами, адже займаємось цим напрямком вже декілька років. Наші фахівці завдяки неоновій рекламі відобразять стилістику Вашої фірми, її характерні особливості, корпоративний колір і безліч інших н`юансів. Ретельно прораховуються не лише розміри світлового короба або об`ємних букв, але й варіанти їх розміщення на споруді.
Неонова реклама  або чітко промовляє нам у своїй назві , що саме перед нами - назва торгівельного центру, магазину, банку, бренд відомої компанії чи інше втілення будь-якої довільної думки замовника. Неон активно та ефективно використовується при оформленні споруд, АЗС, вхідних груп, стел і т.д.


            Просто не можливо оминути увагою яскраве неонове світло - воно зачаровує.