Лазерна порізка та гравірування

 

ТзОВ «Монблан» пропонує Вашій увазі, унікальну за своїм виконанням, послугу лазерної порізки та гравірування. Даний вид робіт суттєво полегшує роботу з виготовлення зовнішньої реклами, а також розширює можливості при виробництві різноманітних видів POS-продукції ( підставки, жетони, номерки, аксесуари, сувенірна продукція) та елементів офісного чи домашнього інтер`єру.

На даний момент такий вид реклами не на стільки популярний, як інші види зовнішньої реклами, проте ми вважаємо, що можливість отримати ексклюзивну та унікальну рекламну або сувенірну продукцію, позитивно вплине не лише на рівень Вашої репутації, але й допоможе створити затишний і неповторний інтер`єр  офісу, ресторану, магазину, банку чи будь-якого іншого приміщення. Використання надсучасного та технологічного лазерного обладнання сприяє виконанню замовлень з фантастичною точністю та оперативністю.

Ми пропонуємо широкий спектр можливих робіт та способи застосування цієї унікальної послуги:
• Лазерна нарізка та гравірування акрилу та двошарового пластику;
• Проектування, нарізка та виробництво POS- продукції (підставки, цінники,
подарункова тара, номерки, фішки, жетони та інше)
• Виготовлення та дизайн VIP візиток, табличок;
• Гравірування фотографій, мобільних телефонів, привітальних написів на подарунка
тощо,
• Нанесення гравірування на довільні поверхні (скло, дзеркало, дерево, шкіра та шкірзамінник ін.)
• Проектування та розробка нагородних грамот, сертифікатів, панелей приладів тощо.

За Вашим бажанням наша фірма майстерно виконає гравірування різноманітних реалістичних  і декоративних  зображень, фотографій на будь-які скляні поверхні та площини, а також вітрини, прилавки тощо. Ваша неповторність дозволить вам вигідно вирізнятись на ринку поміж інших.